Voetbalvereniging WKE Emmen   Voetbalvereniging WKE Emmen

zondag 14 februari, 2016

Sleen 4 - HODO 3 10:00
WKE 3 - VKW 4 10:00
Twedo 3 - Zuidwolde 4 10:00
Hoogeveen 3 - Germanicus 5 10:30
Balkbrug 2 - Sleen 3 11:00
Dedemsvaart 4 - Pesse 2 12:00

zondag 21 februari, 2016

VKW 4 - Twedo 3 10:00
Sleen 3 - Hoogeveen 3 10:00
Germanicus 5 - Balkbrug 2 10:00
HODO 3 - Dedemsvaart 4 10:00
Zuidwolde 4 - WKE 3 10:00
Pesse 2 - Sleen 4 11:00

zondag 28 februari, 2016

Twedo 3 - Dedemsvaart 4 10:00

zondag 6 maart, 2016

VKW 4 - Dedemsvaart 4 10:00
Zuidwolde 4 - Twedo 3 10:00

zondag 13 maart, 2016

VKW 4 - Sleen 4 10:00
Sleen 3 - Twedo 3 10:00
Germanicus 5 - Dedemsvaart 4 10:00
HODO 3 - WKE 3 10:00
Zuidwolde 4 - Pesse 2 10:00
Balkbrug 2 - Hoogeveen 3 11:00

zondag 20 maart, 2016

Sleen 4 - Zuidwolde 4 10:00
WKE 3 - Germanicus 5 10:00
Twedo 3 - Balkbrug 2 10:00
Hoogeveen 3 - HODO 3 10:30
Pesse 2 - VKW 4 11:00
Dedemsvaart 4 - Sleen 3 12:00

zondag 3 april, 2016

VKW 4 - Zuidwolde 4 10:00
Sleen 3 - WKE 3 10:00
Germanicus 5 - Sleen 4 10:00
HODO 3 - Pesse 2 10:00
Hoogeveen 3 - Twedo 3 10:30
Balkbrug 2 - Dedemsvaart 4 11:00

zondag 10 april, 2016

VKW 4 - HODO 3 10:00
Sleen 4 - Hoogeveen 3 10:00
Zuidwolde 4 - Sleen 3 10:00
WKE 3 - Balkbrug 2 10:00
Pesse 2 - Germanicus 5 11:00
Dedemsvaart 4 - Twedo 3 12:00

zondag 17 april, 2016

Sleen 3 - Sleen 4 10:00
Germanicus 5 - VKW 4 10:00
HODO 3 - Zuidwolde 4 10:00
Twedo 3 - WKE 3 10:00
Balkbrug 2 - Pesse 2 11:00

zondag 24 april, 2016

VKW 4 - Balkbrug 2 10:00
HODO 3 - Germanicus 5 10:00
Sleen 4 - Twedo 3 10:00
Zuidwolde 4 - Hoogeveen 3 10:00
WKE 3 - Dedemsvaart 4 10:00
Pesse 2 - Sleen 3 11:00

zondag 15 mei, 2016

Sleen 3 - HODO 3 10:00
Germanicus 5 - Zuidwolde 4 10:00
Twedo 3 - Pesse 2 10:00
Hoogeveen 3 - WKE 3 10:30
Dedemsvaart 4 - VKW 4 12:00

maandag 16 mei, 2016

Balkbrug 2 - Sleen 4 11:00
Klik hier voor informatie over adverteren

Programma voor het 3e elftal - 5e klasse 01

WKE 3 VS VKW 4
Competitie
ZONDAG 14 FEBRUARI 2016, 10:00 uur
Sportpark Grote Geert, Emmen